بچه حزب اللهی

... پراکنده نویسی های یک بچه حزب اللهی

بچه حزب اللهی

... پراکنده نویسی های یک بچه حزب اللهی

آخرین مطالب
آخرین نظرات

(اندازه فهم خودم) سیاسی

سه شنبه, ۶ ارديبهشت ۱۳۹۰، ۱۲:۳۸ ق.ظ
بسم الله القادر

این روزها صحبت از حیدر مصلحی و مشایی و احمدی نژاد -- خیلی داغ شبکه های غربی هم چه مانوری می دن >>>> حالا از همه جالب تر آب تو آسیاب دشمن ریختن ما ها با حاله که حی تو بوق و کرنا می کنیم  آره احمدی نژاد ولایتی نیست فلان مشایی فلانش می کنه ... با با خود احمدی نژادهم می دونه اگه جلو آقا حرفی بزنه همینایی که بهش رای دادن  بیچارش می کنن ..../ حالا ببنید دشمن چه جوری مانور می ده که آ!! بین رهبری واحمدی نژاد اختلافه!!! آقا جون خود آقا تو استان فارس گفت چی (گفت رهبری معیارش خط است و معیارش اشخاص نیست . و فرمودن که رهبری تا زنده هستند نمی گذارن آرمانهای امام و مردم کوچک ترین تزلزلی کنه ...) خوب به نظر حقیر اون بصیرتی که آقا انقدر گفت برا این روزا ی منو تو بچه حزب اللهی بود که بتونیم تجزیه تحلیل کنیم ..... .

این عمار؟؟!

......................................................  گوشه ای از سخنان رهبری درباره مسائل اخیر.................

* هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچگاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمانها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

* من میخواهم بگویم این حالت صخره‌گون را ملت و دولت عزیز ما حفظ کنند. نگذارید اختلاف به وجود بیاید. نگذارید شکاف به وجود بیاید. نگذارید آنچه را که دشمن در تبلیغات و در خباثتهاى سیاسى و تفتینهاى سیاسى میخواهد در مورد کشور ما انجام بدهد، انجام دهد.

* شما ببینید در همین پنج شش روز گذشته سر یک قضیه‌اى که آنچنان هم از اهمیت بالائى برخوردار نبود -سر مسئله‌ى اطلاعات و امثال اینها- چه جنجالى در دنیا راه انداختند. تحلیلها را بردند به این سمت که بله، در داخل نظام جمهورى اسلامى شکاف ایجاد شده است، حاکمیت دوگانه شده است، رئیس جمهور حرف رهبرى را گوش نکرده است! دستگاه‌هاى تبلیغاتىِ خودشان را از این حرفهاى سست و بى‌پایه پر کردند. ببینید چطور منتظر بهانه‌اند. ببینید چطور مثل گرگ در کمین نشسته‌اند که یک بهانه‌اى پیدا کنند، هر جور میتوانند، حمله کنند. میدانند که دولت مشغول تلاش و فعالیت و خدمت است.

* بحمداللَّه امروز کار دارد انجام میگیرد. مسئولین دولتى هم حقاً و انصافاً دارند تلاش میکنند؛ هم اعضاى دولت، هم بخصوص خود رئیس جمهور. اینها شب و روز ندارند؛ من مى‌بینم، من از نزدیک شاهدم. اینها دائم مشغول کارند، مشغول خدمت و تلاشند. خب، اینها براى کشور خیلى باارزش است.

*  ما که راجع به شخص قضاوت نمیکنیم؛ ما کار را، خط را، جهتگیرى را ملاک و معیار قرار میدهیم. آنجائى که کار و خدمت و تلاش هست، حمایت ما هست، حمایت مردم هست.

* رهبری هیچگاه بنای دخالت در تصمیم ها و کارهای دولت را ندارد، مگر آنجایی که احساس کند مصلحتی مورد غفلت قرار گرفته است... در قضیه اخیر هم که چندان مهم نیست، احساس شد از مصلحت بزرگی غفلت شده است.

* ما در مواضع صحیح ِخودمان محکم ایستاده‌ایم. تا من زنده هستم، تا من مسئولیت دارم، به حول و قوه‌ى الهى نخواهم گذاشت این حرکت عظیم ملت به سوى آرمانها ذره‌اى منحرف شود.

* تا ما توى میدان هستیم، سایه‌ى لطف الهى هست. ماها -من یک جور، شما یک جور، آن دیگرى یک جور، چهارمى یک جور- اگر سراغ مسائل شخصى خودمان برویم و اهداف را فراموش کنیم، البته کمک الهى هم کم خواهد شد.

* هدف از نامگذاری‌های هر سال، ایجاد زمینه برای شروع حرکت به سمت شعار و هدف انتخاب شده است.

* نقص در کار همه‌مان هست؛ بنده هم نقص دارم، رؤساى قوا هم خالى از نقص نیستند، مسئولین هم خالى از نقص نیستند. باید به خداى متعال پناه ببریم، نقص هاى خودمان را بشناسیم، آنها را کم کنیم؛ در کار عظیم این ملت بزرگ و این حرکت عظیمى که این ملت دارند، گره ایجاد نکنیم.     (منبع: +)

  • محسن هادی

نظرات  (۱)

عالی بود اخوی ///
ایول بابا

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی