بچه حزب اللهی

... پراکنده نویسی های یک بچه حزب اللهی

بچه حزب اللهی

... پراکنده نویسی های یک بچه حزب اللهی

آخرین مطالب
آخرین نظرات

تیراندازی مستقیم به سوی انقلابیون بحرین

چهارشنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۰، ۱۲:۲۸ ب.ظ

نظامیان رژیم آل خلیفه در بحرین دیشب به سوی شیعیان یک روستا نزدیک منامه پایتخت تیراندازی کردند.
به گزارش «شیعه نیوز» ،در تیراندازی دیشب نیروهای آل خلیفه به سوی ساکنان روستای "باربار" در حومه منامه شماری از ساکنان این روستا زخمی شدند.
به علت اینکه خانواده شهدا و مجروحان تظاهرات در بحرین از سوی نیروهای امنیتی مورد تعقیب قرار می گیرند امار شهدا و مجروحان این تیرندازی هم تا کنون اعلام نشده است .
همچنین  نیروهای نظامی بحرین دیروزبا گاز اشک آوربه خانه نبیل رجب رئیس انجمن حقوق بشر در بحرین حمله کردند. در این حمله چند تن از اعضای خانواده نبیل رجب مصدوم شدند .
العالم گزارش میدهد ، نیروهای بحرینی که برای سرکوب قیام مردمی در این کشور از هیچ جنایتی فروگذار نیستند در همراهی با نیروهای عربستان با هجوم به دانشگاهها ، نهادهای دولتی وهمچنین مراکز آموزشی وبیمارستانها ، ضمن تهدید کارمندان و پزشکان ، انان را مورد ضرب وجرح قرار داده ویا اینکه با بازداشت انها ، این افراد را به مکان نامعلومی برای بازجویی وشکنجه منتقل می کنند .
آخرین آمارهای ارائه شده حاکیست، از زمان آغاز قیام مردمی علیه رژیم آل خلیفه ، صدها نفر از شهروندان این کشور بدست نیروهای امنیتی وعربستانی کشته ، زخمی و یا بازداشت شده اند که از سرنوشت تعداد زیادی از بازداشت شدگان اطلاعی در دست نیست .
  • محسن هادی

نظرات  (۱)

سلام
الان داشتم به بلاگم سر میزدم . دیدم شما هم بروز شدید . خواستم سرزده باشم.
دیدم بلاگتون باحاله ، یه نظر هم دادم .
اینم نظر
از شوخی گذشته مطالبتون برام جذاب و درد آور بود .
توی مطلب جریمه حجاب میتونید شادی رو توی چشم خانم ها ببینید . این یعنی افتخار و در تصویر مربوط به ترکیه ناراحتی رو تو چشم خانم ها و این یعنی اعتقاد .
بسیار جالب هستن .
در پناه خدا سرفراز و سربلند باشید .

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی